#zostańwdomu

 
Drodzy słuchacze i sympatycy Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Z  radością pragniemy Was poinformować, że planujemy zorganizować spotkanie integracyjne z okazji zakończenia niezrealizowanego roku akademickiego. Chociaż byliśmy na przymusowych, pandemicznych  wagarach to bardzo chcieliśmy pracować i emocjonalnie byliśmy ze sobą cały czas. Dlatego też zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 23 czerwca o godz. 15.00 na polu biwakowym w Dobce. Dojazd we własnym zakresie. Jest jednak jeden warunek do spełnienia by móc uczestniczyć w spotkaniu. Otóż Rada Programowa UTW podjęła uchwałę, że na spotkanie  zapraszamy tylko osoby zaszczepione przeciw Covid 19 (lub oczekujące na termin drugiej dawki  szczepionki). Osoby, które deklarują  uczestnictwo w spotkaniu proszone są  o zapisanie się na liście znajdującej się w siedzibie Akademii Esprit.
Zapisy do 18 czerwca 2021r!
Przy zapisie należy  przedstawić  kartę szczepienia i dokonać wpłaty w wysokości 5 zł dla członków UTW, dla sympatyków UTW- 15 zł. Poczęstunek będzie dofinansowany z funduszu UTW, gwarantujemy smaczny posiłek (kiełbaski i ciasto) oraz napoje (kawa, herbata woda, piwo).


Serdecznie  zapraszamy i bardzo cieszymy się na spotkanie
Rada Programowa UTW

Uzasadnienie
do uchwały  Rady Programowej UTW w Ustroniu
w sprawie bezpieczeństwa organizowanych imprez i zajęć  dla słuchaczy i sympatyków UTW w związku z  globalną pandemią COVID -19

W trosce o życie i zdrowie słuchaczy i sympatyków UTW w Ustroniu Rada Programowa podjęła uchwałę dotyczącą możliwości udziału tylko osobom zaszczepionym bądź będącymi w oczekiwaniu na drugą dawkę  w  imprezie integracyjnej zaplanowanej na 23 czerwca 2021 r. oraz innych wydarzeń i zajęć  w ramach UTW, jeśli  takie będzie można zorganizować w nowym roku akademickim 2021/2022. Globalna pandemia COVID-19 dotknęła nas wszystkich bez względu na wiek, narodowość czy status społeczny. Wymusiła zatem radykalne zmiany w codziennym funkcjonowaniu. Aby udało  nam się stopniowo wrócić do normalnego życia musimy poczuwać się do zbiorowej  i moralnej odpowiedzialności w zakresie naszego życia. Każdy senior miał i dalej ma możliwość zaszczepienia się przeciw groźnemu wirusowi całkowicie bezpłatnie. Tylko powszechne  szczepienie pomoże nam wygrać z koronawirusem. Rada Programowa UTW poczuwa się do odpowiedzialności za bezpieczne zorganizowanie wszelkich działań na rzecz seniorów UTW, dlatego udział w imprezach i zajęciach możliwy jest tylko dla osób zaszczepionych.
                                                                              Rada Programowa           
                                                                  Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ustroniu 

Drodzy Studenci i Sympatycy Uniwersytetu  Trzeciego Wieku w Ustroniu
 
W związku z nieustanną walką z pandemią koronawirusa Covid -19  uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość wsparcia działań Śląskiego Szpitala w  Cieszynie poprzez dowolne wpłaty na Fundację Zdrowia  Śląska Cieszyńskiego, której siedziba mieści się w Cieszynie, ul. Bielska 4.
Nr konta: 97 1020 1390 0000 6602 0019 0280 z dopiskiem: „dar na walkę z koronawirusem”