UTW Wykłady, Warsztaty

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE DLA SŁUCHACZY UTW USTROŃ
 
Informujemy, że słuchacze UTW mogą skorzystać z bezpłatnej porady prawnej udzielanej przez mecenasa Krzysztof Zagóra. Aby skorzystać z porady należy zapisać się w administracji Akadamii Esprit u pani Elżbiety  Wantulok, tel. +48 606 486 333
W ramach dyżurów mec. Krzysztof Zagóra będzie udzielał bezpłatnych porad prawnych z zakresu m.in.
  • prawa cywilnego (w tym prawa spadkowego oraz rzeczowego),
  • prawa rodzinnego,
  • prawa pracy
  • prawa karnego.
Porady prawne będą polegały na informowaniu studentów UTW w Ustroniu o obowiązującym stanie prawnym, przysługujących im prawach i obowiązkach oraz możliwych sposobach rozwiązania ich problemu prawnego.
Cieszyński Uniwersytet III Wieku i Starostwo Powiatowe w Cieszynie w ramach programu profilaktyczno -edukacyjnego „Zdrowy Senior – patrz sercem” zapraszają na IV Konferencję z cyklu „Jak mądrze dbać o zdrowie w wieku dojrzałym”.

Kolejna propozycja  Wolnej Szkoły Nauk Filozoficznych i Społecznych im. Prof. J. Szczepańskiego. Warto się zapoznać i wziąć udział.
Uniwersytet Trzeciego Wieku serdecznie zaprasza na warsztaty, które są kontynuacją tematu realizowanego na wykładzie pt. „Mogę poprawić życie w każdym wieku” .Tematy zostały ułożone tak, by w naturalny sposób kontynuować i znacznie rozszerzać zagadnienia poruszone na pierwszym wykładzie, a jednocześnie być bazą do pracy nad każdym kolejnym tematem związanym z poprawą swojego samopoczucia, relacji, radzeniem sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami, podnoszeniem poczucia własnej wartości itd.
Warsztaty  obejmujące temat „Emocje w moim życiu – jak nimi pozytywnie zarządzać” odbędą się 21 kwietnia o godz. 10.00 w Akademii Esprit i trwać będą
4 godz. prowadząca - Katarzyna Wojciechowska.  Odpłatność za udział w warsztatach wynosi dla członków UTW 55 zł dla osób nie będących członkami 75 zł.
Ilość miejsc ograniczona, w warsztatach może uczestniczyć tylko 10 osób.
Zapisy przyjmujemy do 14 kwietnia br.
Serdecznie zapraszamy.
Galeria zdjęć