Język angielski

        Akademia Esprit jest akredytowaną placówką uczącą dzieci języka angielskiego metodą Teddy Eddie. W związku z tym zajęcia językowe dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat będą prowadzone w oparciu o autorski, licencjonowany program nauczania j. angielskiego TEDDY EDDIE AND HIS SOCK  łączący prawdziwą naukę z doskonałą zabawą. Zajęcia prowadzone tą metodą są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest przez gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.
Jest aktywnie i niebanalnie!
     Program Teddy Eddie jest elastyczny, przyjazny, ambitny, wesoły, bliski naturalnemu przyswajaniu języka, komunikacyjny, wielopoziomowy, bogaty, skoncentrowany na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu. 

           
     Na zajęciach wzbudzamy naturalną ciekawość poznawczą dzieci, wykorzystujemy ich pasję i fascynację do uczenia się języka angielskiego, a nasze różnorodne działania bliskie są zainteresowaniom i potrzebom dzieci.

       Do każdego uczestnika zajęć podchodzimy indywidualnie, u nas nikt nie jest anonimowy.
 
   Zajęcia odbywają się w małych, kilkuosobowych grupach, uwzględniających poziom i umiejętności językowe dzieci (gr. 1: 3-4 latka, gr. 2: 5-6 lat, gr. 3: 6-7 ).

      Zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia!