Akademia Esprit – jesteśmy dla każdego: i małego, i dużego!!!

Język angielski Teddy EddieTEDDY EDDIE
kursy języka angielskiego
dla dzieci 2-7 lat.


Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie
 


 


TEDDY EDDIE  to ambitna metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2-7 lat. Jej głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą, dlatego:
- zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka,
- język uaktywniany jest poprzez: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. 

Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem kursów
Teddy Eddie, dlatego gwarantujemy najwyższy poziom usług. Zajęcia prowadzą przeszkoleni certyfikowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z  dziećmi. Oprócz naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

 
 

EFEKT „ZANURZENIA” W JĘZYKU

U nas dzieci uczą się mówić całymi zdaniami - k
oniec z nauką pojedynczych słówek! Zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.
ZADOWOLENIE DZIECKA

Zajęcia są pełne humoru i niespodzianek! Najważniejszym celem Programu jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim całego kursu jest
Miś Eddie, który wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.
Ogromnym atutem kursu jest aplikacja Plac Zabaw, która umożliwia efektywne pwtórki - jak ona działa, możecie sprawdzić tutaj: 
https://www.youtube.com/watch?v=2NHa0QA6hxY

 


 


STAŁY KONTAKT Z RODZICAMI

Bardzo ważnym aspektem Programu jest KONTAKT LEKTORA Z RODZICAMI, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, maile z informacjami na temat przerabianego materiału oraz propozycjami powtórek z dzieckiem w domu. Regularne, ustne informacje dla rodziców na temat postępów grupy, czy indywidualnych dzieci udzielane są po zajęciach. Co semestr rodzice otrzymują pisemne raporty o postępach dziecka.
BOGACTWO TREŚCI I MATERIAŁÓW

Ten ambitny program pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej ilości słów i zwrotów. Bazuje on na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla
TEDDY EDDIE, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach. Kurs TEDDY EDDIE  jest bogaty także pod względem ilości elementów wchodzących w skład Pakietu Edukacyjnego: wspaniała książka z ćwiczeniami, naklejki, kolorowanki, zestaw secret booklet (mini zestaw z obrazkami), a wszystko to spakowane w poręcznej, kolorowej teczce. Nie zapomnieliśmy także o rodzicach. Dla nich przygotowaliśmy Poradnik, aby mogli ze swoimi pociechami korzystać z programu także w domu.
 

 
 

 
Kursy z wykorzystaniem metody TEDDY EDDIE odbywają się:
- dwa razy w tygodniu po 25 minut lub 1 raz 40 minut (TEDDY EDDIE START, dzieci 2-3 latka),
- 2 razy po 35 minut (TEDDY EDDIE STANDARD, dzieci 4-5 lat)  
- 2 razy po 45 minut (
TEDDY EDDIE ABC I SCHOOL, dzieci 6-7 lat).
 
Wszystkie dzieci biorące udział w kursach Teddy Eddie mogą dodatkowo korzystać z platformy PLAC ZABAW 
pełnej wesołych gier i dodatkowych ćwiczeń.
Sprawdźcie sami: 
PLAC ZABAW.
https://www.youtube.com/watch?v=2NHa0QA6hxY
Opinie rodziców o kursach TEDDY EDDIE:
Mama 4-letniego Marka ocenia kurs na „szóstkę”:
„Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.”
 Mama 3-letniej Mai:
„Moja córeczka bardzo szybko „złapała” język angielski, mimo, że miała 2,5roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: Mam ubraną bluzkę pink.”Dziadek ubiera sock.” Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!
 Tata 6-letniego Wojtka:
„Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć.”Oficjalna strona metody: EDU BEARS. 


 

 
 

Galeria zdjęć