Musical Error

To już prawie cztery miesiące, odkąd odbył się casting do naszego musicalu !

15 października 2018r. wybraliśmy uczestników naszego musicalu.
Zaprezentowali się z jak najlepszej strony, a należy podkreślić, że jury stawiało im poprzeczkę bardzo wysoko! Już na castingu nasi uczestnicy mogli zmierzyć się z pracą, jaka będzie ich czekać, w trakcie prób do musicalu 'ERROR'.

Castingi odbyły się w Polskiej Szkole Podstawowej w Czeskim Cieszynie, w Podstawowej Szkole Artystycznej im. P. Kalety w Czeskim Cieszynie oraz w Akademii Esprit. Było sporo śmiechu, dobrej zabawy, a równocześnie naszej komisji udało się wykrzesać z uczestników tkwiący w nich potencjał!

W oparciu o zaprezentowane umiejętności powstał scenariusz, a jego twórcy postarali się o to, by każdy z uczestników mógł zaprezentować swoje możliwości!
Więcej szczegółów wkrótce!

Witamy na stronie naszego musicalu "ERROR"!
Praca nad musicalem ruszyła pełną parą! Z październikowych castingów, które odbyły się w Akademii Esprit, Polskiej Szkole Podstawowej w Czeskim Cieszynie, oraz w Podstawowej Szkole Artystycznej im. Pavla Kalety w Czeskim Cieszynie wyłoniliśmy najzdolniejszych uczestników w wieku 5-17 lat, z którymi już rozpoczęliśmy pracę, by musical "ERROR" zachwycił każdego widza - bez względu na jego wiek i upodobania.
Czekają nas miesiące ciężkiej, acz niezwykle satysfakcjonującej pracy. Serdecznie zapraszamy Państwa do śledzenia naszych poczynań, bo gwarantujemy - będzie się działo!
Zapraszamy również do śledzenia naszej strony na Facebooku - już niebawem nasze warsztaty, z których na pewno pojawi się relacja.