Język angielski

Nauka języków obcych - w ofercie: j. angielski,  j.niemiecki, j.francuski, j.hiszpański, j. włoski i j. czeski. Nasi lektorzy uczą komunikowania się w języku obcym, czyli praktycznego posługiwania się językiem. Dzieci bawiąc się - uczą się komunikowania, prawidłowej wymowy, intonacji, zwrotów. Zdobywają także umiejętność czytania, rozumienia słuchanego tekstu, poznają reguły gramatyczne.
Zajęcia w Akademii Esprit mogą być rozwinięciem i uzupełnieniem lekcji szkolnych, tutaj dzieci zdobywają nowe umiejętności, poszerzają swoją wiedzę, a jednocześnie utrwalają i uzupełniają to, co już umieją. Na wyraźne życzenie lektorzy mogą przygotować dziecko do konkretnego sprawdzianu, testu czy egzaminu, wytłumaczą i powtórzą materiał realizowany w szkole.
W związku z pojawieniem się w szkołach podstawowych drugiego obowiązkowego języka - proponujemy dzieciom warsztaty z języka niemieckiego. Dzięki zabawie, w przyjazny sposób dzieci już od najmłodszych klas mogą być wprowadzone w świat germanistyki, poznać język i oswoić się z nim.
Dużym atutem wszystkich zajęć są małe grupy, w ramach których dzieci się uczą oraz indywidualne podejście do ucznia.
Zajęcia językowe zakończone mogą być uzyskaniem certyfikatu, uczących się j. angielskiego przygotowujemy do zdobycia certyfikatu YLE, a j. francuskiego - certyfikatu Dale. 

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat