Ladies Styling

    Ladies Styling - lub inaczej Ladies Style - to taneczne zajęcia solowe dla Dziewcząt i Pań, które chcą rozwinąć swoją kobiecość i zmysłowość na parkiecie. Na zajęciach pracujemy nad wykorzystywaniem swojego ciała, ruchu rąk i bioder, aby zyskać więcej pewności siebie oraz swobody w tańcu. Będziemy pracować także nad wzbogaceniem swojego tańca w parze z partnerem. Na naszych treningach bazować będziemy na podstawowych krokach tańców z grupy latino - takich jak salsa czy bachata.
     Zajęcia są skierowane do wszystkich osób, także tych, które jeszcze nigdy nie miały do czynienia z salsą.
     Polecany strój: wygodny – nie krępujący ruchów, obuwie na płaskiej podeszwie (choć z czasem zapewne zaczniemy nosić szpilki na niezbyt wysokim obcasie).
    Zajęcia poprowadzi Gaba Kędzierska, która kocha taniec i jest od niego bezapelacyjnie uzależniona. Szkoliła się i rozwijała tanecznie wiele lat pod okiem wielu najlepszych instruktorów tańca z Polski i zagranicy, jednocześnie ucząc w jednej z największych szkół salsy w Krakowie. Dziś chce po prostu Was zarazić swoją największą pasją i pokazać, jak fajnie jest tańczyć.

 Zajęcia podzielone są na 3 części:
    Pierwsza część - ROZGRZEWKA, oparta o technikę izolacji angażującej jednocześnie dużą ilość mięśni, co na pewno przyda się w życiu codziennym, a także skutecznie ukształtuje naszą sylwetkę.
   Druga część - TANIEC, czyli początkowo nauka podstawowych kroków, obrotów, footworków, które z czasem zaczniemy łączyć w nieco bardziej rozbudowane choreografie. Tańczyć będziemy do przeróżnej muzyki, nie tylko latynoskiej, a wszystko po to, by nowe umiętności wykorzystywać na imprezach. 
    Trzecia część - ROZCIĄGANIE lub TANIEC SOLO. W tej częśći naprzemiennie będziemy rozciągać swoje ciało, by odpoczęło po wysiłku, albo będziemy intensywnie tańczyć do różnego rodzaju muzyki pod bacznym okiem instruktora, by wyłapać ewentualne błędy, doszlifować nowo nabyte umiejętności, rozwiać wątpliwości lub zwyczajnie jeszcze potańczyć, bo jeśli pokochacie taniec - to będzie Wam go zawsze mało :)

 Zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia!