WAKACJE Z TEDDY EDDIE

     TEDDY EDDIE ON HOLIDAY

    Wszystkie dzieci w wieku 3-7 lat zapraszamy na wakacyjne spotkania z misiem Teddy Eddie. Przez 6 tygodni będziemy bawić się i przeżywać różne przygody, jednocześnie poznając język angielski.
     W każdym tygodniu w ramach TEDDY EDDIE ON HOLIDAY odbędą się 2 spotkania - jedno na żywo (on-line lub bezpośrednio u nas, w Akademii Esprit - jeśli powolą na to okoliczności), drugie - w formie lekcji video, do której uczestnicy kursu otrzymają dostęp. Lekcje na żywo będą odbywały się w ustalonych z góry terminach, natomiast lekcje video można odtworzyć w dowolnym czasie.
    Dzieci będą wędrować z misiem w różne wakacyjne miejsca, będą poznawać piosenki, odgrywać scenki, będą słuchać historyjek - a wszystko to w języku angielskim! Zajęcia poprowadzą certyfikowani lektorzy pracujący metodą Teddy Eddie.
  Wszyscy uczestnicy kursu otrzymają nielimitowany dostęp do aplikacji Plac Zabaw, gdzie znajdą mnóstwo edukacyjnych gier i zabaw - łącznie ponad 100 propozycji! Można z nich korzystać w dowolnym terminie.
  Dodatkowo - po każdej lekcji dzieci otrzymają bonus - możliwość pobrania dodatkowych materiałów do zabawy!

 Wakacyjny kurs TEDDY EDDIE ON HOLIDAY trwa 6 tygodni - od 6 lipca do 14 sierpnia 2020 r. Cena kursu: 290 zł - a dla naszych stałych klientów mamy PROMOCJĘ - kurs w cenie 180zł!!!

Zapisy na wakacje z Teddim Eddim już trwają! Zapraszamy - można do nas zadzwonić (606 486 333) lub napisać (info@esprit-akademia.pl)