UTW

Drodzy słuchacze i sympatycy Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Z  radością pragniemy Was poinformować, że planujemy zorganizować spotkanie integracyjne z okazji zakończenia niezrealizowanego roku akademickiego. Chociaż byliśmy na przymusowych, pandemicznych  wagarach to bardzo chcieliśmy pracować i emocjonalnie byliśmy ze sobą cały czas. Dlatego też zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 23 czerwca o godz. 15.00 na polu biwakowym w Dobce. Dojazd we własnym zakresie. Jest jednak jeden warunek do spełnienia by móc uczestniczyć w spotkaniu. Otóż Rada Programowa UTW podjęła uchwałę, że na spotkanie  zapraszamy tylko osoby zaszczepione przeciw Covid 19 (lub oczekujące na termin drugiej dawki  szczepionki). Osoby, które deklarują  uczestnictwo w spotkaniu proszone są  o zapisanie się na liście znajdującej się w siedzibie Akademii Esprit.
Zapisy do 18 czerwca 2021r!
Przy zapisie należy  przedstawić  kartę szczepienia i dokonać wpłaty w wysokości 5 zł dla członków UTW, dla sympatyków UTW- 15 zł. Poczęstunek będzie dofinansowany z funduszu UTW, gwarantujemy smaczny posiłek (kiełbaski i ciasto) oraz napoje (kawa, herbata woda, piwo).

Serdecznie  zapraszamy i bardzo cieszymy się na spotkanie
Rada Programowa UTW

Uzasadnienie
do uchwały  Rady Programowej UTW w Ustroniu
w sprawie bezpieczeństwa organizowanych imprez i zajęć  dla słuchaczy i sympatyków UTW w związku z  globalną pandemią COVID -19

W trosce o życie i zdrowie słuchaczy i sympatyków UTW w Ustroniu Rada Programowa podjęła uchwałę dotyczącą możliwości udziału tylko osobom zaszczepionym bądź będącymi w oczekiwaniu na drugą dawkę  w  imprezie integracyjnej zaplanowanej na 23 czerwca 2021 r. oraz innych wydarzeń i zajęć  w ramach UTW, jeśli  takie będzie można zorganizować w nowym roku akademickim 2021/2022. Globalna pandemia COVID-19 dotknęła nas wszystkich bez względu na wiek, narodowość czy status społeczny. Wymusiła zatem radykalne zmiany w codziennym funkcjonowaniu. Aby udało  nam się stopniowo wrócić do normalnego życia musimy poczuwać się do zbiorowej  i moralnej odpowiedzialności w zakresie naszego życia. Każdy senior miał i dalej ma możliwość zaszczepienia się przeciw groźnemu wirusowi całkowicie bezpłatnie. Tylko powszechne  szczepienie pomoże nam wygrać z koronawirusem. Rada Programowa UTW poczuwa się do odpowiedzialności za bezpieczne zorganizowanie wszelkich działań na rzecz seniorów UTW, dlatego udział w imprezach i zajęciach możliwy jest tylko dla osób zaszczepionych.
                                                                              Rada Programowa           
                                                                  Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ustroniu

1. Tai chizajęcia odbywać się będą w Uzdrowisku Ustroń (Równica) wejście na podstawie karnetu, który każda zainteresowana osoba  może zakupić w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia (Równica),kasa przy basenie. Po przedłożeniu indeksu UTW  karnet zakupić można ze zniżką obowiązującą członków UTW tj. 
  • Karnet 4 wejścia (cena regularna 64 zł), cena karnetu dla UTW 50 zł, cena jednego wejścia 12,50 zł WAŻNOŚĆ 1 MIESIĄC OD DATY ZAKUPU ( 25 zł)
  • Karnet 8 wejść (cena regularna 120 zł), cena karnetu dla UTW 96 zł, cena jednego wejścia 12 zł WAŻNOŚĆ 2 MIESIĄCE OD DATY ZAKUPU ( 24zł)
  • Karnet 12 wejść (cena regularna 168 zł), cena karnetu dla UTW  134 zł, cena jednego wejścia 11 zł WAŻNOŚĆ 3 MIESIĄCE OD DATY ZAKUPU (22zł)
2. Aquaaerobik –  karnety należy zakupić już  indywidualnie w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia (Równica),kasa przy basenie. Po przedłożeniu indeksu UTW  karnet zakupić można ze zniżką obowiązującą członków UTW j.w.


3. Odbiór INDEKSÓW od 8 października. Indeksy są niezbędne przy zakupie karnetów na aquaaerobik i tai – chi. Można zakupić wtedy karnety ze zniżką dla UTW

4. Wkładki do indeksów do odebrania od zaraz, indywidualnie proszę uzupełnić wpisy i potwierdzenia realizacji zajęć u prowadzącego lub członka Rady Programowej.
5. Osoby, które nie podpisały jeszcze oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych (RODO) proszone są o pobranie oświadczenia , podpisanie i złożenie w siedzibie AE10. Prosimy o zaktualizowanie swoich danych kontaktowych

UNIWESYTET TRZECIEGO WIEKU W USTRONIU
KALENDARZ ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021