UTW Wycieczki

WROCŁAW
 
TERMIN : 13-14 lipiec 2019
 
CENA: 285 zł/os
1 dzień
wyjazd ze Skoczowa o godz. . 7:.00  Przyjazd do Wrocławia ok . 10;00
Zwiedzanie Panoramy Racławickiej, spacer z przewodnikiem po najstarszej części miasta - Ostrowie Tumskim  a następnie po uliczkach i zaułkach Starego Miasta. Zwiedzanie  zabytkowych sal  Uniwersytetu Wrocławskiego  . Czas wolny                    
                    Zakwaterowanie w hostelu
                    Możliwość grupowego przejazdu tramwajem do Parku Szczytnickiego na wieczorny spektakl
„tańczące  fontanny’’
2 dzień        śniadanie,
Rejs stateczkiem spacerowym po Odrze z podziwianiem  panoramy starego  miasta 
Zwiedzanie ZOO wraz z Afrykarium/-pawilon prezentujący świat podwodny Czarnego Lądu/.               Spacer po Parku Szczytnickim  z takimi atrakcjami jak  „ tańczące fontanny”, Hala  Stulecia ,  Ogródek Japoński ,.Pawilon Czterech Kopuł
                    Czas  wolny na obiad
                    Wyjazd na przeszklony  taras widokowy najwyższego budynku w mieście  SKY TOWER
Powrót w godzinach wieczornych.
 
Cena zawiera:       transport autokarem,  1 x nocleg, 1x śniadanie,  ubezpieczenie NNW/ SU 7000zł/, opiekę pilota, usługi przewodnika miejscowego   
                            
Cena nie zawiera ;            biletów wstępu :
Panorama – 30 zł/ normalny, 23 zł/ulgowy,  Sale UW – 12 zł/8 zł,  ZOO – 50 zł/20zł, SKY TOWER – 18 zł, Ogródek Japoński – 4 zł, Rejs stateczkiem ok. 20 zł
                   
Zapisy wraz z zaliczką 100,- zł są przyjmowane do dnia 28.05.2019
w każdy wtorek w godzinach 10-12 w siedzibie ESPRIT lub telefonicznie
605 259 325 Grażyna Słotwińska.

Wycieczka autokarowa dwudniowa
 
Trasa : Tarnów--Łańcut-Pacanów-Zalipie
 
Termin: 24-25 kwiecień / środa-czwartek/
 
          1 dzień : wyjazd godz. 6:00 z parkingu pod Lidlem
 
          Tarnów- zwiedzanie najciekawszych miejsc wokół starówki i rynku,
                          przerwa ok.3 godzin
          
          Łańcut – zwiedzanie Zamku Lubomirskich wraz z powozownią , zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim, w którym wznoszą się liczne pawilony i zabudowania gospodarcze, ściśle związane z codziennym życiem rezydencji. 
   
 Nocleg w pensjonacie Dwór Biedaczów / 12 km od Łańcuta/ Obiadokolacja.
       
        2 dzień: śniadanie, zwiedzanie miejscowości: Mielec, Pacanów, Zalipie
       
        Wieś Zalipie od dawna słynie z malowanych chat. Zwyczaj ozdabiania wiejskich izb kwiecistymi malunkami wywodzi się z końca XIX wieku, kiedy to mieszkanki wsi zaczęły dekorować wnętrza chałup kwiatami wykonanymi z bibułki, wycinankami i pająkami ze słomy wiszącymi u powały oraz malowanymi na ścianach kwiatami. Malowidła wykonywano także na zewnętrznych ścianach budynków, studniach i płotach. W Zalipiu znajduje się obecnie ok. 20 malowanych domów.
       
Koszt: 160- zł dla członka UTW; plus bilety wstępu do zwiedzanych obiektów/ 20,- zł/
        W cenie: przejazd autokarem, obsługa przewodnika, nocleg, obiadokolacja, śniadanie,   ubezpieczenie. Koszt autokaru jest dofinansowany przez UTW.
       
       
Zapisy są przyjmowane w każdy wtorek w godzinach 10-12 w siedzibie ESPRIT do dnia 12.04.2019. Informacji udziela Grażyna Słotwińska 605 259 325.                                                       


Hotel*** Neptun - Krynica Morska siedmiodniowe wczasy dla UTW Ustroń 25.05.-01.06.2019.

Hotel*** NEPTUN położony jest na dużym, zalesionym terenie, zaledwie 100 m od morza. Na terenie znajdują się 4 pawilony wczasowe,po generalnym remoncie o wysokim standardzie, oraz nowoczesne domki campingowe.Okolica sprzyja letnim spacerom i relaksowi na pięknej, dzikiej plaży. Morze, bliskość przyrody, niezwykła gościnność - taka jest Krynica Morska. Hotel polecany dla gości indywidualnych na wczasy i pobyty weekendowe oraz na pobyty grupowe, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji i dla seniorów przed i  po sezonie. Obiekt można zobaczyć na www.nat.pl Hotel Neptun.
Termin pobytu: 25.05.-01.06.2019, cena: 740,- zł od osoby, w dwuosobowych nowoczesnych z aneksem kuchennym i łazienką domkach campingowych.
w cenie: 7 noclegów, wyżywienie FB / 7 śniadań,6 obiadów,7 kolacji/, pobyt od kolacji do śniadania,wieczorek taneczny,ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zgłoszenia przyjmujemy wraz z zaliczką 100,-zł od osoby do dnia 26.03.2019 w każdy wtorek w godzinach 10-12 w siedzibie EPRIT. Informacji udziela Grażyna Słotwińska 605 259 325.


 „EDITH i MARLENE” musical wystawiany w Narodowym Teatrze Morawsko-Śląskim w Ostrawie w dniu 15.05.2019. - godz.18.30.
 
 
 
Hana Fialová otrzymała nagrodę Thalia Award 2014 za nadzwyczajny występ w roli Edith Piaf
Ekscytujący dramat muzyczny o życiu dwóch wielkich postaci XX wieku. Tiny Edith Piaf podbiła Paryż, boska Marlene Dietrich czciła Hollywood. Oboje zdobyli świat.
W rzeczywistości te dwie kobiety spotkały się tylko na kilka chwil. Jeden był w stanie zaimponować światu swoim występem, drugi był pod wrażeniem pięknego śpiewu.
Z ich spotkań i historii życiowych powstała historia pełna kontrastów, kobiecych emocji i wspaniałej muzyki. Występ Janusza Klimszy słusznie stał się jednym z najnowszych hitów sezonu.
Wyjazd do Ostrawy na spektakl muzyczny – termin 15.05.2019
cena biletu: 50 zł
zgłoszenia przyjmowane są w każdy wtorek w godz. 10:00 – 12:00
w siedzibie ESPRIT lub telefonicznie 605 259 325 do dnia 10.04.2019.

 
Transport do Ostrawy zostanie zorganizowany w zależności od ilości zgłoszonych osób.