News

16.02.2021

Warsztaty dla nastolatek

WARSZTATY DLA NASTOLATEK.
W każdy czwartek od 18 marca do 15 kwietnia.
DZIEWCZYNO - poznaj siebie i pozwól się pokochać❗️
Czujesz i widzisz, że się zmieniasz. Zmienia się Twoje ciało, głos, a niektóre Twoje myśli i zachowania zaskakują Ciebie samą. Dotychczasowe poczucie spokoju i beztroski gości u Ciebie coraz rzadziej. W jego miejsce pojawia się zmienność nastroju, która może zaczyna Ciebie przerażać, bo w jednej chwili czujesz rozpierającą energię i chęć życia, a za moment chce Ci się wyć z rozpaczy i przerażenia. Jakoś coraz częściej towarzyszy Tobie uczucie lęku o to co powiedzą, pomyślą, napiszą inni, lęku o to co z Tobą będzie, kim będziesz, jak sobie poradzisz❓
Co robić❓
Może masz poczucie, że Ciebie to wszystko zwyczajnie przerasta, a z rodzicami nie da się o tym rozmawiać, bo zwyczajnie nic nie rozumieją. Ciągle się czepiają i są wiecznie niezadowoleni, cokolwiek byś nie zrobiła. Rozmowa z przyjaciółką także nie daje obiektywnego spojrzenia na to co się dzieje. Możliwe, że rodzi się w Tobie poczucie wstydu. Niewidoczne, ale rosnące, budzące złość, strach, potrzebę ukrycia zachowań, myśli, uczuć.
Nie musisz radzić sobie z tym SAMA. Możesz porozmawiać z kimś, kto Ciebie nie wyśmieje, a zrozumie, nie będzie oceniać, po prostu wysłucha, poradzi. Może dowiesz się, że nie jesteś sama z takimi wyzwaniami jakich doświadczasz. Może Twój smok okaże się smoczkiemktóry i u innych dziewcząt zamieszkał ostatnio.
Proponujemy Tobie warsztaty, na których dowiesz się co się dzieje z Twoją głową, ciałem i kiedy się to skończy, czym jest Twoja kobiecość, jak kochać i być kochaną, jak radzić sobie z emocjami, z presją i stresem oraz co zrobić, aby się Tobie chciało tak jak się nie chce.
Intymnie, bezpiecznie i poufnie. Tak pracujemy. Ty sama zdecydujesz czy i o czym będziesz chciała mówić na warsztatach. Możesz po prostu przyjść i słuchać.
Warsztaty odbywają się w czwartki o godz.:16:30, pracujemy w grupie 8-10 osób.
Zajęcia są płatne: 5 warsztatów po 3 godziny - 250 zł.
Cena obejmuje: 15 godzin warsztatów, materiały, możliwość bieżącego kontaktu z psychologiem i coachem.
Warsztaty poprowadzą: Paulina Damek oraz Anna Wójcik-Pruszyńska
Zapisy:
tel.: 606 486 333
mail.: rodzicowakademia@gmail.com
www.rodzicowakademia.pl
powrót do listy