News

17.10.2020

Aktualne zasady uczestnictwa w zajęciach Akademii Esprit

Szanowni Państwo, 
chcąc jak najdłużej działać dla Państwa i Dzieci, zdecydowaliśmy się wprowadzić od 19 października 2020r. dodatkowe zasady. Prosimy się z nimi zapoznać:
- rekomendujemy, by wszystkie dzieci powyżej 4 roku życia miały podczas zajęć zakryty nos i usta;
- wydłużona będzie przerwa między niektórymi zajęciami (informacje o zmodyfikowanych godzinach rozpoczęcia zajęć otrzymają Państwo SMS-em);
- zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji pomieszczeń.
 
Zajęcia ruchowe: Fizjokids, Gimnastyka artystyczna oraz Zajęcia taneczne będą kontynuowane z zachowaniem szczególnej uwagi prowadzących. Nasze sale spełniają odpowiednie wymagania. Lokal jest stale wentylowany (funkcjonuje niezależny system ciągłej wymiany powietrza).
 
Dziękujemy Państwu za zakrywanie nosa i ust. Oczywiście - wraz z dezynfekcją rąk - obowiązuje to nadal nas wszystkich.  
 
W naszym korytarzu w Akademii Esprit w Ustroniu jednorazowo może przebywać maksymalnie 15 osób, może zaistnieć więc sytuacja, że będziemy niektórych z Państwa prosić o przejście do innej wolnej sali.
 
W korytarzu w przedszkolu Smerfokolandia w Jaworzynce mogą przebywać 2-3 osoby (prosimy, by pozostali Rodzice czekali na Dzieci przed lokalem).
 
W Przedszkolu Niebieski Motyl w Wiśle Rodzice - zgodnie z obowiązującymi tam procedurami -  nie mogą wchodzić na teren placówki; prosimy przyprowadzić Dzieci na określoną godzinę zajęć i poczekać na nie na zewnątrz budynku.
 
W razie pytań - pozostajemy do dyspozycji. 
 
Życzymy Państwu i Dzieciom dużo spokoju i zdrowia.
 
Zespół Akademii Esprit
 

powrót do listy