Kadra

Monika Grzywna

zajęcia j. angielski

        Absolwentka Wyższej Szkoły Marketingowej i Języków Obcych w Katowicach.
     Przez wiele lat jako tłumacz biznesowy współpracowała z międzynarodowymi korporacjami specjalizującymi się w produkcji stali pracując w Brukseli, Szanghaju i Gent.
     Największą jej pasją jest jednak praca z dziećmi. Od 10 lat realizuje się jako pedagog i nauczyciel ucząc najpierw w liceum języka angielskiego zawodowego, a później prowadząc zajęcia w szkole podstawowej. Prowadziła również zajęcia teatralne i literackie. Uczestniczyła w wielu warsztatach autorskich organizowanych przez Stowarzyszenie Kulturalne Pocztówka. Prowadziła kursy języka angielskiego dla dyrektorów placówek oświatowych na Górnym Śląsku.
     Była współorganizatorem Festiwalu Teatrów w Języku Angielskim, współorganizowała warsztaty "Klubu twórczego nauczyciela", wielokrotnie uczestniczyła w Forum Języków Obcych "Znajdujemy wspólny język" jak i konferencjach "Realizacja partnerskich projektów szkół w ramach programu Comenius Uczenie się przez całe życie". Uważa, że praca w zawodzie nauczyciela to najpiękniejsza podróż, w jakiej może realizować się człowiek z pasją, a dzieci są jak kwiaty, które chłonąc wiedzę pięknie rozkwitają.
    W Akademii Esprit uczy języka angielskiego.


powrót do listy