Akademia Esprit – jesteśmy dla każdego: i małego, i dużego!!!

Kadra

Magdalena Herzyk

zajęcia matematyczne

Mgr inż. matematyki, absolwentka Wydziału Matematyczno - Fizycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe z nauczania Informatyki i Technologii Informacyjnej oraz Techniki z Wychowaniem Komunikacyjnym na Akademii  Techniczno - Humanistycznej w Bielsku - Białej. Na co dzień nauczycielka matematyki, zajęć komputerowych i zajęć technicznych. Licencjonowany pilot wycieczek zagranicznych.
Kocha pracę z dziećmi. Cały czas poszerza swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia, aby móc pokazać, że matematyka wcale nie jest taka trudna i że można ją polubić. Uważa, że człowiek uczy się całe życie... Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na wszystkich stopniach edukacji - z dziećmi w szkole podstawowej oraz z młodzieżą w szkole gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.
Pasjonatka podróży zarówno prywatnie jak i zawodowo. Poznaje ciekawe miejsca, które później pokazuje swoim uczniom organizując wycieczki i kolonie letnie. Ważna w jej życiu zawsze jest muzyka - od 5 roku życia gra na organach, a od 15 lat śpiewa w zespole.
powrót do listy