Kadra

Kinga Olewińska

język angielski

Absolwentka Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej, gdzie zdobyła licencjat z filologii angielskiej i kontynuuje studia magisterskie.
Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu.
Jej zainteresowania to język angielski oraz praca z dziećmi.
W wolnym czasie spędza czas z przyjaciółmi, lubi chodzić w góry, uwielbia spędzać czas z najmłodszymi, bawić się z nimi i organizować im czas.
Lubi także czytać książki – głównie biografie, książki psychologiczne, dotyczące człowieka i jego problemów, a także te o edukacji i rozwoju uczniów.
Praca z dziećmi to dla niej przyjemność i dobra zabawa. Uważa, że zieci potrafią nas wiele nauczyć. Nauczyciel, oprócz tego, że powinien być autorytetem, powinien być także wsparciem dla uczniów i prawdziwym przyjacielem. Nauczyciel jest osobą, która pomaga w kształtowaniu przyszłości swoich uczniów. Lubi uczyć poprzez zabawę. Nauka (w szczególności języka angielskiego) powinna być dla uczniów przyjemnością. Każdy sukces ucznia to także ogromny sukces jego nauczyciela.
Stara się uczyć w taki sposób aby motywować uczniów do nauki i pokazywać im, że każdy ma wartość i jest w stanie wiele osiągnąć. Stara się podchodzić do każdego ucznia indywidualnie i dostrzegać w nim to co najlepsze.

powrót do listy