Kadra

Karolina Fojcik-Pustelnik

zajęcia artystyczne

 
     Absolwentka kierunku pedagogika - animacja społeczno-kulturalna o specjalności ekspresja twórcza na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.
     Zajmuje się fotografią  i malarstwem. Ma na swoim koncie uczestnictwo w wystawach zbiorowych i indywidualnych, np. „Jazz na dwa obiektywy” w Żywcu, „Kolory jazzu” w Rydułtowach, „Odcienie muzyki”- w galerii Muzeum Ustrońskiego, „Pasje”- w galerii Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie, „Portrety, twarze, maski”- wystawa w Galerii Uniwersyteckiej Wydziału Artystycznego UŚ w Katowicach, „10 lat Zadymki Jazzowej" w BWA w Bielsku Białej.
     Uczestniczyła w publikacjach zbiorowych - pod redakcją prof. dr hab. Anny Kowalczyk - Klus pt. „Człowiek nosi swoją twarz. Portrety, twarze, maski” oraz pod red. prof. Petra Pavliniaka „Spotkania graficzne Czwórki Wyszehradzkiej”.
     Doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi zdobywała jako organizator i wychowawca kolonii i obozów artystycznych. Praktykę zawodową zdobywała także jako menager polskiej sztuki przy Urzędzie Konsularnym w Malmö w Szwecji, organizatorka i kurator wystaw w kraju i za granicą.
     Inspirację czerpie z życia i emocji jakie mu towarzyszą.
     Maratonka. Mama Poli.
     W Akademii Esprit prowadzi zajęcia artystyczne.
powrót do listy