Kadra

Jolanta Dróżdż - Stoszek

psycholog

     Psycholog z 17-letnim doświadczeniem zawodowym,  tyflopedagog, specjalistka z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci. Trenerka "Szkoły dla Rodziców", współautorka projektu profilaktycznego dla młodzieży "Kręci się w Cieszynie,  programu "Ważne tematy dla mamy i taty".  
     Pracuje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Cieszynie i cieszyńskich przedszkolach. Współpracuje z Uniwersytetem Śląskim w Cieszynie. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci z zaburzeniami życia emocjonalnego i społecznego. Prowadzi szkolenia dla rodziców, którym nieobca jest idea rodzicielstwa opartego na bliskości i relacji.  Entuzjastka "Porozumienia bez przemocy" i metody " self-reg",  które opierają się na głębokim szacunku do dziecka i zaufaniu do jego rozwoju.
     Na swoich warsztatach i konsultacjach pomaga czerpać rodzicom radość z rodzicielstwa, a także osiągać równowagę pomiędzy potrzebami wszystkich członków rodziny. Udziela wsparcia rodzicom zagubionym w gąszczu obecnie dostępnych, często wzajemnie sprzecznych porad i zaleceń.
     Prywatnie żona, mama i kociara.
powrót do listy