Kadra

Anna Mlak

gimnastyka artystyczna

      Jej największą życiową pasją jest taniec - przede wszystkim mażoretkowy, a także połączony z gimnastyką artystyczną. 
    Jej dotychczasowa pięcioletnia praca w zespole stała się dla niej inspiracją do poprowadzenia najmłodszej grupy dziewcząt – kadetek. Praca z dziećmi jest jej pasją, z chęcią przygotowuje dziewczynki do ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów, co przekłada się na jej sukcesy: I miejsce solo w Międzynarodowym Konkursie Mażoretek w Czechach (2018 rok), I miejsce Scena Pompon Kadetki w Międzynarodowym Konkursie Mażoretek w Czechach (2018 rok), II miejsce Miniformacja Baton Kadetki w Ogólnopolskim Konkursie Mażoretek w Czechowicach-Dziedzicach (2018 rok). 
     Sama rozwija siebie biorąc udział w wielu warsztatach (uzyskała Certyfikat trenera tańca mażoretkowego MWA, Certyfikat instruktora zespołów baton i pom-pon Stowarzyszenia Mażoretek Polskich Federacji IAM, Certyfikat sędziego Stowarzyszenia Mażoretek Polskich Federacji IAM zespołów baton i pom-pon).
     Reprezentuje Zespół „Cieszyńskie Gwiazdeczki” na wielu zagranicznych festiwalach: we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Grecji i Macedonii. Bierze również udział w licznych konkursach, jej najnowszymi osiągnięciami są: II miejsce w kategorii Scena Pompon Seniorki w Międzynarodowym Konkursie Mażoretek w Czechach 2018 rok, I miejsce w kategorii Scena Baton Seniorki w Międzynarodowym Konkursie Mażoretek w Czechach, I miejsce w kategorii Scena Baton Seniorki w Ogólnopolskim Konkursie Mażoretek w Czechowicach-Dziedzicach.
      W grudniu 2018 roku prowadziła jako instruktor warsztaty taneczne we Włoszech dla włoskiej grupy mażoretek. 
   Jest osobą, która nie tylko rozwija swoje pasje, ale również stara się pomagać ludziom, działając jako wolontariusz w  Stowarzyszeniu „Gramolajf”. 
powrót do listy