Kadra

Aldona Sztuka

dyrektor

     Polonistka z wykształcenia, nauczycielka z wyboru, terapeuta integracji bilateralnej. Od 20 lat pracuje z młodymi ludźmi ucząc ich nie tylko literatury i języka, ale także wrażliwości, odkrywania swoich zdolności i wiary we własne możliwości. Uczy niestandardowo – wykorzystując nowoczesne rozwiązania dydaktyczne, bawiąc i zaskakując – tak, by było ciekawiej. Uważa, że nauczyciel powinien być jak wszechstronny artysta, by zafascynować uczniów otaczającym ich światem. Wierzy w niezwykłe talenty i zdolności każdego dziecka.
    
  Ukończyła studia na Wydziale Filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, podyplomowe studia z Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i pomocy psychologiczno-pedagogicznej w Instytucie Studiów Podyplomowych, kurs Terapii Integracji Bilateralnej, kurs doradcy zawodowego, coachingu w edukacji, liczne szkolenia z neurodydaktyki i z innowacyjnych technik nauczania.

     Lubi przyrodę i słońce. Miłośniczka mocnej kawy, filmów z Jamesem Bondem i dobrej literatury. Jej pasją jest szeroko pojęta sztuka i edukacja.

     W Akademii Esprit prowadzi zajęcia z obszaru nauki i gimnastyki umysłu. 
powrót do listy