Nasz zespół

Anna Wójcik-Pruszyńska 

Jestem coachem, pracującym z klientami, nad osiąganiem ich celów osobistych (life coaching) oraz coachem mam i tatusiów (coaching wychowawczy), których wspieram w byciu rodzicami jakimi chcą być dla swoich dzieci (ukończyłam studia coaching profesjonalny na ALK w Warszawie). Jestem także Realizatorem certyfikowanego Programu Szkoły Rodziców i Wychowawców oraz Akademii Mocy, na podstawie których prowadzę warsztaty oraz wykłady. Jestem w trakcie szkolenia w zakresie psychoterapii Gestalt. Prowadzę psychoterapię indywidualną. Swoją pracę poddaję 
stałej superwizji.

Zanim zostałam coachem, pracowałam jako doradca i manager dla dużych korporacji E&Y, PWC oraz jako Naczelnik SI w Centrali NFZ. 

Prowadzę Akademię Świadomego Rodzica oraz Fundację Esprit w Ustroniu, gdzie wspieramy rodziców i dzieci w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami życiowymi oraz w realizacji ich planów życiowych. 

Moją misją życiową jest wspieranie rodziców, opiekunów i dzieci w ich świadomym byciu w ich rolach, bez poczucia przemęczenia, bezradności i bezsilności, a z radością i wiarą, poczuciem spełnienia i akceptacją niedoskonałości.

Wierzę w to, że szczęśliwe dziecko to takie, które przeglądając się w oczach bliskich, czuje się kochane i ważne. 
Sama jestem mamą trójki dzieci w różnym wieku i codziennie pracuję nad tym, aby moim dzieciom żyło się lepiej. 

Ciągle rozwijaną wiedzą i doświadczeniem dzielę się ze swoimi słuchaczami i klientami.
 

Ewelina Wild

Jestem psychologiem, terapeutą w trakcie certyfikacji w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (ukończyłam I i II stopień TSR oraz dodatkowe szkolenia specjalistyczne). Jestem również Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny - prowadzę warsztaty wychowawcze dla rodziców oraz konsultacje wychowawcze.

Na co dzień pracuję w przedszkolu publicznym, gdzie prowadzę terapię dzieci, konsultacje dla rodziców, spotkania psychoedukacyjne oraz warsztaty dla nauczycieli. Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą, całymi rodzinami, parami oraz indywidualnie z dorosłymi.

Wspieram osoby, które potrzebują: lepiej radzić sobie z emocjami, przejść przez życiowe trudności, wprowadzić ważne zmiany, poprawić relacje z innymi, poczuć się pewniej, pomocy w zmaganiach z nadmiernym lękiem, smutkiem. Towarzyszę im w szukaniu dla siebie najlepszych rozwiązań.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Staram się stworzyć atmosferę pełną otwartości i zrozumienia, tak, żeby każdy czuł się w moim gabinecie komfortowo.

Swoją pracę poddaję superwizji. Uzupełniam wiedzę i doskonalę umiejętności poprzez udział w grupach interwizyjnych, specjalistycznych kursach i warsztatach oraz poprzez lekturę publikacji psychologicznych.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch chłopców.


Sylwia Urbaś

Z wykształcenia i praktyki jestem socjoterapeutą, pedagogiem i wychowawcą. Pracuję z dziećmi, rodzicami i rodzinami.
Jestem także Koordynatorem Programu Umacniania Rodziny "SOS Rodzinie" w Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce w Polsce. 
Prowadzę zajęcia na uczelni Akademii WSB Wydział Zamiejscowy w Żywcu. Jestem studentką III stopnia studiów doktoranckich w dziedzinie nauk społecznych dyscyplina pedagogika subdyscyplina psychologia (w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej), studentką Studium Terapii Uzależnień, (w Fundacji Vis Salutis w Łodzi ).

Praca z drugim człowiekiem jest dla mnie radością samą w sobie. Energia, którą czerpię z każdego spotkania jest moją siłą napędową do dalszego rozwoju. Każde spotkanie czegoś mnie uczy. Największą satysfakcję w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, sprawia mi widok ich wewnętrznych zmian, rozkwitania radości oraz wiary w siebie.
 


Z zamiłowania jestem animatorką, uwielbiam organizację wszelakich eventów, muzykę w szerokim rozumowaniu i czytanie książek.