Nasz zespół

Anna Wójcik-Pruszyńska 

Jestem coachem, pracującym z klientami, nad osiąganiem ich celów osobistych (life coaching) oraz coachem mam i tatusiów (coaching wychowawczy), których wspieram w byciu rodzicami jakimi chcą być dla swoich dzieci (ukończyłam studia coaching profesjonalny na ALK w Warszawie). Jestem także Realizatorem certyfikowanego Programu Szkoły Rodziców i Wychowawców, na podstawie którego prowadzę warsztaty oraz wykłady. Jestem w trakcie szkolenia w zakresie psychoterapii Gestalt.

Prowadzę Akademię Świadomego Rodzica oraz Fundację Esprit w Ustroniu, gdzie wspieramy rodziców i dzieci w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami życiowymi oraz w realizacji ich planów życiowych. 

Moją misją życiową jest wspieranie rodziców, opiekunów i dzieci w ich świadomym byciu w ich rolach, bez poczucia przemęczenia, bezradności i bezsilności, a z radością i wiarą, poczuciem spełnienia i akceptacją niedoskonałości.

Wierzę w to, że szczęśliwe dziecko to takie, które przeglądając się w oczach bliskich, czuje się kochane i ważne. 
Sama jestem mamą trójki dzieci w różnym wieku i codziennie pracuję nad tym, aby moim dzieciom żyło się lepiej. 

Ciągle rozwijaną wiedzą i doświadczeniem dzielę się ze swoimi słuchaczami i klientami.
 

Ewelina Wild

Jestem psychologiem, pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu (ukończyłam I stopień TSR oraz dodatkowe szkolenia specjalistyczne). Jestem również Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny - prowadzę warsztaty wychowawcze dla rodziców oraz konsultacje wychowawcze.

Na co dzień pracuję w przedszkolu publicznym, gdzie prowadzę terapię dzieci, konsultacje dla rodziców, spotkania psychoedukacyjne oraz warsztaty dla nauczycieli.

Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą, całymi rodzinami, parami oraz indywidualnie z dorosłymi. 
Wspieram osoby, które potrzebują: lepiej radzić sobie z emocjami, przejść przez życiowe trudności, wprowadzić ważne zmiany, poprawić relacje z innymi, poczuć się pewniej, pomocy w zmaganiach z nadmiernym lękiem. Towarzyszę im w szukaniu dla siebie najlepszych rozwiązań.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Staram się stworzyć atmosferę pełną otwartości i zrozumienia, tak, żeby każdy czuł się w moim gabinecie komfortowo. Swoją pracę poddaję superwizji.

Uzupełniam wiedzę i doskonalę umiejętności poprzez udział w specjalistycznych kursach i warsztatach oraz poprzez lekturę publikacji psychologicznych.


Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch chłopców.

Paulina Damek

Jestem psychologiem. Ukończyłam studia psychologiczne w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Katowicach, o specjalności psychologia kliniczna, które niewątpliwie wzbogaciły mój warsztat trenerski. Zajęcia z psychologii rozwojowej, zaburzeń rodziny oraz szeroko pojętej diagnostyki, znacząco wpłynęły zarówno na mój rozwój osobisty jak i zawodowy. Dlatego w kontaktach z klientem skupiam się na terapii psychologicznej młodzieży w zakresie trudności emocjonalnych, społecznych i rozwojowych oraz konsultacji dla rodziców.

Jestem także pedagogiem z ponad trzynastoletnim doświadczeniem zawodowym, w swojej pracy wychowawczej wspieram szczególnie nastolatków i ich rodziców, pomagam w rozwiązaniu problemów z komunikacją, problemów wychowawczych, emocjonalnych oraz w relacjach z najbliższym otoczeniem. Doradzam uczniom i ich rodzicom, jeśli spotykają oni na swojej drodze problem, z którym nie mogą sobie samodzielnie poradzić.

Mam świadomość z jakimi trudnościami boryka się młody człowiek w okresie adolescencji. Poszukuje on własnej drogi rozwoju i własnej tożsamości a jednocześnie potrzebuje i oczekuje wparcia dorosłych, szczególnie swoich rodziców, którzy z kolei próbują w jak najlepszy sposób wywiązać się ze swojej roli. W pracy z nastolatkiem i jego rodzicami, moim celem jest znalezienie równowagi między tymi wszystkim potrzebami i oczekiwaniami, zapewnienie im uważności, pomoc w przepracowaniu problemów oraz poprawienie ogólnego stanu psychicznego.