Nasz zespół

Anna Wójcik-Pruszyńska 

Jestem coachem, pracującym z klientami, nad osiąganiem ich celów osobistych (life coaching) oraz coachem mam i tatusiów (coaching wychowawczy), których wspieram w byciu rodzicami jakimi chcą być dla swoich dzieci (ukończyłam studia coaching profesjonalny na ALK w Warszawie). Jestem także Realizatorem certyfikowanego Programu Szkoły Rodziców i Wychowawców, na podstawie którego prowadzę warsztaty oraz wykłady. 

Prowadzę Akademię Świadomego Rodzica oraz Fundację Esprit w Ustroniu, gdzie wspieramy rodziców i dzieci w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami życiowymi oraz w realizacji ich planów życiowych. 

Moją misją życiową jest wspieranie rodziców, opiekunów i dzieci w ich świadomym byciu w ich rolach, bez poczucia przemęczenia, bezradności i bezsilności, a z radością i wiarą, poczuciem spełnienia i akceptacją niedoskonałości.

Wierzę w to, że szczęśliwe dziecko to takie, które przeglądając się w oczach bliskich, czuje się kochane i ważne. 
Sama jestem mamą trójki dzieci w różnym wieku i codziennie pracuję nad tym, aby moim dzieciom żyło się lepiej. 

Ciągle rozwijaną wiedzą i doświadczeniem dzielę się ze swoimi słuchaczami i klientami.


Ewelina Wild

Jestem psychologiem, pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu (ukończyłam I stopień TSR oraz dodatkowe szkolenia specjalistyczne). Jestem również Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny - prowadzę warsztaty wychowawcze dla rodziców oraz konsultacje wychowawcze.

Na co dzień pracuję w przedszkolu publicznym, gdzie prowadzę terapię dzieci, konsultacje dla rodziców, spotkania psychoedukacyjne oraz warsztaty dla nauczycieli.

Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą, całymi rodzinami, parami oraz indywidualnie z dorosłymi. 
Wspieram osoby, które potrzebują: lepiej radzić sobie z emocjami, przejść przez życiowe trudności, wprowadzić ważne zmiany, poprawić relacje z innymi, poczuć się pewniej, pomocy w zmaganiach z nadmiernym lękiem. Towarzyszę im w szukaniu dla siebie najlepszych rozwiązań.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Staram się stworzyć atmosferę pełną otwartości i zrozumienia, tak, żeby każdy czuł się w moim gabinecie komfortowo. Swoją pracę poddaję superwizji.

Uzupełniam wiedzę i doskonalę umiejętności poprzez udział w specjalistycznych kursach i warsztatach oraz poprzez lekturę publikacji psychologicznych.


Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch chłopców.